تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: سرطان بیماری نیست؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سرطان یک ناخوشی است که همه انسانها در طول عمرشان ده بار دچار آن میشوند و با ورود این سلولهای مخرب سیستم دفاعی بدن با نام امو سیستم فعال شده و در مدت کوتاهی ریشه کن میشن. در حدود تقریباً 100 سال بیشتر خیلی از مردم با سرماخوردگی معمولی چون آگاهی نداشتند میمردند و با بیماری ذات الجنب و ذات الریه و آنفولانزا فوراً میمردند. اما الان خیلی از مردم بدون مراجعه به پزشک خودشونو با خوردن میوه جات و سوپ و رعات کردن حالشون خوب میشود. اما سرطان چرا کشنده شده است؟
این سوالیست که در بین متخصصان سرطان و ژنتیک سرطان (البته در خارج کشور) مورد بحث قرار گرفت و اکنون پس از سی و چند سال معترف شدند که برای درمان سرطان هیچ نیازی به جراحی و پرتو و شیمی درمانی نیست. شما با مراجعه به سایت بیمارستان جان هاپکینز میشیگان امریکا تنها بیمارستان مجهزیست که فقط روی بیماری سرطان کار میکنند و مدرس پزشکان متخصص خاص سرطان است، مطالب جالبی پیدا خواهید کرد. ما با هیولا کردن سرطان کاری کردیم که از این ناخوشی بیماری وحشتناکی بسازیم و خودمان و اطرافیان و بیشتر مردم دنیا از شنیدن نازمش هراسان میشوند. ما باید این هیولا را از آن بالا به زیر بکشیم و اما در کنارش ابتدا باید سیگار و سم نیکوتین و الکل را هم کنار بگذاریم تا خودمان و فرزندانمان دچار این بیماری نشوند و خودمان هم از آن نترسیم.
این روزها مردم نمیخواهند از سرطان حرفی بشنوند. آنها با انکار واقعیت این ناخوشی میترسند به آن فکر کنند و مبتلا بشوند. خیلی از مردم اگر بعضی چیزها را رعایت کنند به این مرض مبتلا نشده و زندگی خودشان را از دست ندهند. هیچ سرطانی کشنده نیست، بلکه با از دست رفتن روحیه مریض خودش را در معرض مرگ قرار می دهد و این حکایت همچنان ادامه دارد و من فقط آرزو دارم مردم این هیولا را بزیر پاهای خودشان بزنند و از رویش رد شوند.... آمین
سلام به شما
انجمنی چیزی برای دور هم جمع شدن مبتلایان به یک نوع سرطان اینجا در ایران وجود داره؟
این میتونه خیلی مفید باشه
هم از نظر روحی روانی
هم از نظر تبادل اطلاعات و تجربه
خواهش میکنم کمک کنید
سلام خوبین اگه با انجمن اشنایی دارین در تهران کلاساش هست باید بیگیری کنیم
لینک مرجع