تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: سه قدم برای شفای سرطان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
فلسفه‌ي راستين كاركرد اين قدم‌ها، باعث بيداري ما در تمام سطوح زندگي مي‌شود. درست مانند بيدار شدن از يك خواب عميق ترسناك و غیر واقعی مي‌باشد. با اجرای این اصول احساسات ما جفت و جور و زنده مي‌شوند. ما اكنون به منابعي از دنياي معنوي و روحاني دست پيدا كرده‌ايم، كه به مرور معجزات شگرفي در زندگي تاريك ما نورافشاني خواهند كرد. با كاركرد پي ‌درپي‌ اجرای اصول اين قدم‌ها با تازه‌واردان با اینکه پیام رهایی و زندگی را به آنها میرسانیم، خودمان نیز از اين منابع بهره‌مند و آگاه مي‌شويم. ما اكنون آمادگي كامل پيدا كرده‌ايم تا آن‌چه را كه از راهنمايان خود گرفته‌ايم را با تازه‌واردان تقسيم كنيم، بسياري از مردم دردمند سرطاني نيازمند پيام و خدمات ما هستند. شايد بعضي از ما با ارتباط و آشنايي با بعضي گروه های سرطانی ديگر بتوانيم اين خدمات را به صورت مستقيم به آن‌ها نیزبرسانيم و تجربیات و خدمات‌مان را در اختيارشان بگذاريم. همان‌گونه كه دوستان انجمني به ما لطف كرده و از ما پذيرايي كردند. ما هم به همان صورت از تازه‌واردان استقبال و پذيرايي مي‌كنيم.
كمك كردن و حمايت از تازه‌واردان به عملكرد خودمان نياز دارد، ما بايد چيزي داشته باشيم تا بتوانيم مقدار و قسمتی از آن‌را به آن‌ها برگردانيم. اين يك اصول است كه از جيب خالي و سفره‌ي بدون نان نمي‌شود به كسي چيزي داد، در ابتدا بايد خودمان بدانيم چه چيزي كسب كرده‌ايم، تا آن‌را در اختیار كسي كه نياز دارد قرار دهیم. در اين قدمها ما با دادن آن‌چه كه به‌دست آورده‌ايم هيچ كسي را مديون و بدهكار خودمان نمي‌كنيم. مثلاً نمي‌توانيم با آموزش و كاركرد قدم‌ها، كسي را مديون خودمان بكنيم و يا از آن‌ها وجه دريافت كنيم، تمام خدمات در گروه رايگان است. ما با دراز كردن دست‌مان به طرف افرادي كه نياز به كمك شدن دارند، تازه متوجه مي‌شويم كه چه چيزهايي را كسب كرده‌ایم و چگونگي رُشد در خودرا درك خواهيم كرد. حاصل و برداشت اصلي كاركرد اين قدم‌ها را در حين انتقال آن‌ها به ديگران متوجه خواهيم شد.
(۱۷-۹-۱۳۹۲ ۰۵:۴۱ عصر)arezo نوشته شده توسط: [ -> ]فلسفه‌ي راستين كاركرد اين قدم‌ها، باعث بيداري ما در تمام سطوح زندگي مي‌شود. درست مانند بيدار شدن از يك خواب عميق ترسناك و غیر واقعی مي‌باشد. با اجرای این اصول احساسات ما جفت و جور و زنده مي‌شوند. ما اكنون به منابعي از دنياي معنوي و روحاني دست پيدا كرده‌ايم، كه به مرور معجزات شگرفي در زندگي تاريك ما نورافشاني خواهند كرد. با كاركرد پي ‌درپي‌ اجرای اصول اين قدم‌ها با تازه‌واردان با اینکه پیام رهایی و زندگی را به آنها میرسانیم، خودمان نیز از اين منابع بهره‌مند و آگاه مي‌شويم. ما اكنون آمادگي كامل پيدا كرده‌ايم تا آن‌چه را كه از راهنمايان خود گرفته‌ايم را با تازه‌واردان تقسيم كنيم، بسياري از مردم دردمند سرطاني نيازمند پيام و خدمات ما هستند. شايد بعضي از ما با ارتباط و آشنايي با بعضي گروه های سرطانی ديگر بتوانيم اين خدمات را به صورت مستقيم به آن‌ها نیزبرسانيم و تجربیات و خدمات‌مان را در اختيارشان بگذاريم. همان‌گونه كه دوستان انجمني به ما لطف كرده و از ما پذيرايي كردند. ما هم به همان صورت از تازه‌واردان استقبال و پذيرايي مي‌كنيم.
كمك كردن و حمايت از تازه‌واردان به عملكرد خودمان نياز دارد، ما بايد چيزي داشته باشيم تا بتوانيم مقدار و قسمتی از آن‌را به آن‌ها برگردانيم. اين يك اصول است كه از جيب خالي و سفره‌ي بدون نان نمي‌شود به كسي چيزي داد، در ابتدا بايد خودمان بدانيم چه چيزي كسب كرده‌ايم، تا آن‌را در اختیار كسي كه نياز دارد قرار دهیم. در اين قدمها ما با دادن آن‌چه كه به‌دست آورده‌ايم هيچ كسي را مديون و بدهكار خودمان نمي‌كنيم. مثلاً نمي‌توانيم با آموزش و كاركرد قدم‌ها، كسي را مديون خودمان بكنيم و يا از آن‌ها وجه دريافت كنيم، تمام خدمات در گروه رايگان است. ما با دراز كردن دست‌مان به طرف افرادي كه نياز به كمك شدن دارند، تازه متوجه مي‌شويم كه چه چيزهايي را كسب كرده‌ایم و چگونگي رُشد در خودرا درك خواهيم كرد. حاصل و برداشت اصلي كاركرد اين قدم‌ها را در حين انتقال آن‌ها به ديگران متوجه خواهيم شد.
سلام من یک بیما ر سرطانی هستم با حال روحی خراب ونیازمند کمک
نسرین خانم برات ارزوی سلامتی و ارامش از خدا دارم
سلام دوست عزيزتازه وارد نسرين
از طريق ايميل، شمارا راهنمايي كردم...
به اميد بهبود تمام بيماران سرطاني...
سلام دوستان من هم تازه به این بیماری دچار شدم از لحاظ روحی روانی بهم ریختم
سلام من مادرم به این بیماری مبتلاست الان یک سال و نیمه خواهشمندم در این شب های قدر همه برای شفای عزیزانمان دعا کنیم خداوند مهربان است
لینک مرجع