تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: سوال 2 قدم سوم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
- آیا بخش هایی در زندگی ام هست و یا مشکلاتی دارم که تمایل به سپردن آن ها را به یک نیروی برتر ندارم ؟ توضیح دهید که چرا ؟
. خود محوری من باعث میشود که گاهی فراموش کنم که در مقابل تغییر دیگران عاجزم .عجزم را فراموش میکنم و میخواهم بیمارم را تغییر بدهم .گاهی ذهنم شلوغ میشود و از جایگاهم خارج میشوم . و دوباره خودم نیستم .بیماری داره عمل میکنه. و. همان باور قبلی ..من میتونم و من میدونم ..هنوز کامل از ذهنم پاک نشده . هنوزترس ها و نواقص با من اند و همانجا تماس با راهنما باعث میشه که من سریعا به عجزم اقرار کنم و به عنوان یک بنده سر جای خودم قرار گیرم .سهمم را انجام دهم و در جایگاه خدا بیشتر از این عمل نکنم . ترس و ضعف ایمان و خودمحوری مانع از سپردنم میشود دست از کشمکش برمیدارم و آنجا که عاجزم موقعیتم را واگذار میکنم و منتظر نتیجه نمی مانم ....
بله خیلی جاها هنوز احساس ترس و یا لذت از آن مسئله و غرور و خودمحوری باعث میشه نتونم بسپارم و یا سپردنمو پس می گیرم
امروز كارهاوچيزهايي كه من هنوز از انها جواب مي گيرم خواه مثبت وخواه منفي البته وقتي كه خلآمن باانها پر مي شود من فكر مي كنم عقل كل هستم واز پس مشكلم بر ميام به نيرو برتر نمي سپارم (مشكلات اشناي)
اون خودمحوری ها واینکه من میتونم هنوز بطور کل از ذهن من نرفته وگاهی اوقات بازم من رو دچارتردید بده بستون بانیروی برترم می کنه که هی می سپرم ودوباره پس میگیرم هرموقع که دچاراین مشکل میشم باید این هنرو یادبگیرم که بتونم مچ دست خودم را ـ
بگیرم وبامشارکت واقراربهش دوباره خودم را به وضعیت نرمال برگردونم .
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــ
رندگی این نیست که صبرکنیم تاطوفان تمام شود
زندگی یعنی یادبگیرم چطور در طوفان وباران برقصیم !
بله ترس ونگرانی ازدست دادن واعتماد قلبی وکامل نداشتن به نیروی برترم وغرورکاذب واین که فکر میکنم خودم میتونم درستش کنم
بعضی وقتا ما آدما فکر میکنیم عقل کلیم یه تنه میجنگیم تا پیروز بشیم اما من معتقدم اگر از همون اول به خدا بسپاریم دیگه سختی نمی کشیم .من انقدر میجنگم تا کم میارم اونوقت میسپارم به خدا اما میدونم که اشتباه حالا دارم تمرین میکنم تا از اول همه چیز رابه خدا بسپارمWinkWink
بله وقتي زندگي عزيز ترينم به خاطر اعتياد ميخواد بپاشه نميتونم صبر كنم دلم ميخواد راه چاره اي پيدا كنم. فكر ميكنم كه بتونم كاري كنم.
لینک مرجع