تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: از نظر شما بهتراست هرچند ماه یکبار کارگاه آموزشي برگزار شود؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
 برگزاری کارگاه بستگی به نیاز و مشکلات یک گروه خدماتی برگزار میگردد و
اگر ان گروه احتیاج نداشته باشد در فواصل زمانی بیشتر باشد بهتر حمایت میشود ودیگر تکراری نیست
و کارگاه زدگی در بین اعضا بوجود نمی آید
 این بسته بشرایط هر قسمت است که در بازه های زمانی معین چند کارگاه برگزار شود مثلا ممکن است در
یک ناحیه گروه ها و جامعه استقبال زیادی از انجمن بشود و رشد زیادی را شاهد لازم است بر تعداد
کارگاه ها افزود بجهت ارتقا دانش و تبادل تجربه بر عکس این مورد هم صادقه. اما در شرایط معمول بهتر
است کارگاه بطور منظم در هر دوره برگزار گردد چراکه آموزش و آموزش پذیری باعث قدرت و اتحاد
بیشتر در انجمن میشود
سلام به همه تازه واردین واعضای قدیمی

تشکر از مدیر ارشد ATLAS جان وقت بخیر وخداقوت
با سلام به دوستان از نظر من برگزاری کارگاه اموزشی بستگی به نیاز گروه و درخواست اعضا گروه داره گاهی گروههایی هم هستند اگاهی ندارند و نیاز دارند که نسبت به اصول انجمن اشنا بشن و از راکد بودن دوری کنند flowerflowerflower
با سلام به دوستان بهبودی عزیز
از نظر من هم بستگی به نیاز گروه و مشکلات گروه ها داره و اینکه اگر بتونیم در هر شهرستانی و استانی کارگاههای متمرکز برگزار کنیم به گروههای زیادی میشه سرویس دهی کرد و هر دو‌ماه یکبار طبق مشکلات گروهها که به شوراها انتقال داده میشه ،مسولین کارگاه میتونند با در نظر گرفتن مشکلات، کارگاه برگزار کنند این به تداوم جلسات و پیشرفت گروهها بیشتر کمک میشه
لینک مرجع