تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: چگونه پاک زندگی کنم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
من تجربه زندگی بدون مصرف را نداشتم و الان مدتی است که پاکم و بدون مصرف زندگی میکنم. از همه دوستان خواهش میکنم تجربه خود را در اختیار من بگذارند و بگویند که چگونه میتوانم پاک زندگی کنم... به خودم گیر ندهم.. و آرامش داشته باشم ... با دید منفی خانواده ام چه کار کنم؟
از همه دوستان ممنونم
با سلام
تبریک به خاطر پاکی باور داشته باش که یک روز پاک یک روز موفق است.
پیشنهاد ما به شما دوست عزیز شرکت در جلسات انجمن می باشد. زندگی بدون مواد شاید آسان نباشد ولی مطمئن باش لذت بخش تر است .دعا میکنم در مسیری که انتخاب کرده ای موفق باشی و ما اینجا هستیم تا به تو کمک کنیم.
یک عمر باترسو وحشت زندگی کردم.ترس ازعدم تایید شدن.ترس از کسی که همیشه ازم انتقاد میکرد و هنوز داره با رفتارها و کنترلهاش عذابم میده.
و حالا دیگه بزرگ شدم و تحملش برام سخت شده.
فقط از خدا راه نجات خواستم.
منم دارم به یک بیمار روحی تبدیل میشم.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
(۲۲-۲-۱۳۹۰ ۱۰:۵۴ صبح)راضیه نوشته شده توسط: [ -> ]یک عمر باترسو وحشت زندگی کردم.ترس ازعدم تایید شدن.ترس از کسی که همیشه ازم انتقاد میکرد و هنوز داره با رفتارها و کنترلهاش عذابم میده.
و حالا دیگه بزرگ شدم و تحملش برام سخت شده.
فقط از خدا راه نجات خواستم.
منم دارم به یک بیمار روحی تبدیل میشم.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

بگذار ادم ها تامیتوانند سنگ باشند تو از نزاد چشمه باش.
پاك زيستن هنر است دوست من همانگونه كه در منجلاب مواد دست پا ميزديم براي مصرف بدون اعتماد به نيروي برتر حال با كمك نيروي برتر جنگيدن براي پاك شدن نهايت لذت است
کارکردن و بکارگیری دوازده قدم در زندگی و حرکت در چارجوب برنامه اینکه مانند یک بیمار دیابتی از عواقب خوردن شیرینی با خبر باشید
سلام دوست عزیز ..در جلسات شرکت کن ... دستتو بذار تو دست دوستان بهبودی. به امید حضور همیشگی ات در کنار ما. موفق باشی
یک عمر باترسو وحشت زندگی کردم.
سلام.من مقداری تجربه دارم اما میخوام بدونم درک و اگاهی از قدمها چقدره تا بتونم بهتر کمک کنم.موفق باشی
اینها تجربه شخصی من میباشد

فقط برای امروز وبرای خودم پاک هستم
بیشترین تلاشم را برای بکار گیری قدمها در زندگی انجام میدهم
به همددردانم برای حفظ پاکیم خدمت میکنم
بیشترین سعی وکوششم را در خدمت به خانواده واجتماع اطرافم انجام میدهم
بیشترین تلاشم را جهت بر طرف کردن نواقصم در زندگی روز مره بکار میگیرم و...........................

اما در این مسیر بعضی وقتها همه چیز انطور که فکر میکنم درست نیست ودوباره بیماری از گوشه ای سر باز میکند نواقص بیرون میزند اشفتگی درونی وبیرونی سراغم میاید وبیماری سور چرانی خود را شروع میکند.ولیکن من تمام اینها را جزو وجودم میدانم وپذیرفته ام وبا همین روش ساده سالها پاک مانده ام
سلام شرکت در جلسات وارتباط باراهنماومطالعه نشریات بهترین ابزارهابرای پاک ماندن است
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع