تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: عزت نفس:دوست داشتني بودن سوال 2
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
2_ديگران چه چيزي را درباره ي من دوست دارند؟
ساکت بودنم (در واقع تو سری خور بودنم Big Grin) , باهوش بودنم ..
اینو باید از خودشون پرسیدBig Grin
ولی میدونم که بیشتر صبر وتحمل منو دوست دارند.
اینکه بتونن برمن حکومت کنن و من هیچگونه شعوردفاعی نداشته باشم من همونجایی برم که اونها میخوان وهمون اعمالی رو انجام بدم که اونها به من دیکته میکنن درحقیقت اگرما خودمان را دراختیاردیگران قراربدهیم حکم مترسک را داریم و انسانی هستیم نه روحی دارد ونه جسمی این درمورد دیگرانی است که بیمارن و انسان دست وپا بسته ای میخوان که بتونن برای خودشون سرگرمی داشته باشن ولی انسانهای هم هستن که انسانهای رو دوست دارن که بخش انسانی اونها فعال وبااونها میتونن ارتباط عاطفی وانسانی برقرارکنن و از تبادل مهرومحبت و برخوردهای کامل انسانی برخوردار بشن ودراینچنین انسانهای اکثرا خصائل انسانی اهمیت بالایی داره که درمن می بینند این بستگی به افکار کسانی داره که درزندگی مابشکلی باما معاشرهستن من بیرون برنامه وانجمن اکثرا متوجه شدم مردم خیلی زیاد از محبت وخصائل انسانی لذت نمیبرن بلکه دوست دارن سطحی و پشت هم انداز باشی .
(۱۴-۳-۱۳۹۳ ۰۸:۲۳ صبح)طلعت نوشته شده توسط: [ -> ]2_ديگران چه چيزي را درباره ي من دوست دارند؟
دیگران مسئولیت پذیری و بخشش ام را دوست دارند . سرقول بودنم ، وقت شناسیمو ..
چند نفر گفتند حد و مرز در رابطه هاتو دوست داریم ... عزیزی گفت تو پشتکارت خوبه . 2 نفر گفتند درک و ملاحظه ات خوبه . یکی گفت مدیریت و برنامه ریزیت را دوست دارم .. چند نفر هم هنرهایم را دوست دارند
. دوستای بهبودی فروتنی ام را دوست دارند ..
لینک مرجع