تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: انجمن شیشه ای های گمنام – CMA
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
انجمن شیشه ای های گمنام – CMA

شیشه ای های گمنام، يك انجمن خود گردان و غير انتفاعى متشکل از زنان و مردانى است كه مشکل اصلی آن ها اعتياد به شیشه بوده است. شیشه ای های گمنام با استفاده از برنامه های ١٢ قدمی و با اتکا به حمایت ها و کمک های متقابل، بهبودی روزانه خود را حفظ کرده و از مصرف شیشه اجتناب می کنند. مانند سایر انجمن های گمنام، تنها شرط عضویت در CMA تمایل به قطع مصرف شیشه می باشد. هدف اصلی اعضای انجمن شیشه ای های گمنام داشتن یک زندگی پاک و رساندن پیام بهبودی به کسانی که هنوز هم از اعتیاد به شیشه رنج می برند می باشد.

ایران

وب سایت: اطلاعی در دست نیست

تلفن تماس: اطلاعی در دست نیست

جلسات فارسی زبان: اطلاعی در دست نیست

سراسر دنیا

وب سایت: http://www.crystalmeth.org

تلفن تماس: 001.855.638.4373

جلسات فارسی زبان: اطلاعی در دست نیست
سلام دنبال یه نفر میگردم که مصرفش فقط شیشه بوده باشه.فقط شیشه بدون هیچ قرص یا مکمل دیگه.خودم تجربه تزریق با شیشه .متادون و قرص شیشه رو دارم ولی الآن دنبال یه نفر میگردم فقط شیشه تخریب داشته.خاهش میکنم بهم معرفی کنید یا راه پیدا کردنش بگید.یه تجربه برای ترک و شناخت خماریاش میخام
(۱۲-۹-۱۳۹۵ ۰۳:۴۹ عصر)aliar نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دنبال یه نفر میگردم که مصرفش فقط شیشه بوده باشه.فقط شیشه بدون هیچ قرص یا مکمل دیگه.خودم تجربه تزریق با شیشه .متادون و قرص شیشه رو دارم ولی الآن دنبال یه نفر میگردم فقط شیشه تخریب داشته.خاهش میکنم بهم معرفی کنید یا راه پیدا کردنش بگید.یه تجربه برای ترک و شناخت خماریاش میخام

من کامل مصرف شیشه داشتم الان یکسال نیم پاکم بیا درخدمتم
خانوم کسی هست مثل خودم هم دردم باشه چندتا سوال دارم
لینک مرجع