تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: ترس ... طرحي براي بهبودي ..
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نتائج ترسهاي من ...

سوال 7 _ آخرين باري كه واقعا ترسيدم چه اتفاقي افتاد و من چطور واكنش نشان دادم ؟
آخرين باري كه ترسيدم چند شب پيش بود كه به واسطه يه خواب خيلي وحشتناك از خواب بيدار شدم و ترس شديدي بهم دست داد، اولش كه خيلي ترسيده بودم مرتب خونه را چك مي كردم كه اين به ترسم دامن مي زد، بعدش يادم افتاد كه مي تونم دعا كنم و با خدا حرف بزنم و اينكار آرامش نسبي بهم داد
آخرین بار دیشب بود که ترس از آینده و سرنوشتم بدجور حالمو خراب کرد.خیلی مضطرب شدم و فکرای منفی و آِنده ی داغون رو واسه خودم تصور میکردم..
با یه دوست بهبودی مشارکت کردم تا حدودی آروم شدم ولی هنوزم این ترس رو کم و بیش دارم ..
(۱۳-۸-۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ عصر)طلعت نوشته شده توسط: [ -> ]نتائج ترسهاي من ...

وقتي كه نتيجه آزمايش يكي از عزيزانم را دريافت كردم .... مدتي بيحركت شدم و بعد تعادلم را از دست دادم .. فكرم مشغول تصوير سازي شد ..ترس از دست دادن تصاوير وحشتناكي را بمن نشان ميداد كه تحملش سخت و درد اور بود ..تا فردايش گيج و سردر گم بودم ...و سعي كردم به نيروي برترم وصل شوم و برايش دعا كنم ...
این مدت همیشه ترس دنباله من بوده واخرین ترسی که بهم دست داد همین امشب بود که با کابوس وحشتناکی از خواب پریدم تا جایی که دخترم هم متوجه شد.بعد از اون فورا با خدای خودم حرف زدم.
نتائج ترسهاي من ...

همین الان .ترسهایم که از ناامنی دارم انرژی م را تحلیل داده.ترس از جای ناشناخته و ادمهای اونجا دارم.شاید طبیعی باشد.قرار هست نیمه شب به شهری وارد بشوم.اصلا برایم مثل کابوس وحشتناکی میمونه .مثل یک فیلم ترسناک.با اینکه تمام جوانب را سنجیدم و اطمینان داده اند اما ترس از انسانهای جدید و جای جدید و زمان وموقعیت جدید حالم را به شدت خراب کرده.
لینک مرجع