تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: سوال 2 قدم اول شیشه ای های گمنام
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
2- آيا در مواقع احساس ترس و خطر يا استرس و نگراني و اضطراب یا حالت عصبی به چه وسيله خود را كنترل و يا آرام مي‌كرديد و يا واكنش شما چگونه بود؟ لطفاً براي هركدام با يك مثال زنده بزنيد.
خیلی جالبه که به خاطره ای در ابتدای مصرف شیشه اشاره ای کنم ، زمانیکه که از مصرف مواد سنتی خسته بودم و علی رغم ترکهای مکرر و عدم موفقیت در ترک ماندن مایوس شده بودم به سبب عدم آگاهی از بیماری اعتیاد یک دوست مصرف کننده بهم پیشنهاد مصرف شیشه رو داد و من که حسابی از مصرف مواد صنعتی میترسیدم قبول نکردم ولی با صرار فروان با این توضیح که مصرف این ماده هیچ اعتیادی که ندارد بلکه خاصیتآنتی مرفین نیز داشته و من دیگه از اعتیاد فعال رهایی خواهم یافت مصرف کردم و همان اولین مصرف برایم کافی بود که از فردا آن روز بشم یک مصرف کننده شیشه خیلی جالب بود در ماه اول با هر مصرف بایستی میرفتم بیمارستان و آرامبخش میزدم و اینقد خودمو لعن و نفرین میکردم که چرا مصرف کردم و به خودم قول میدادم که اگر زنده بمونم و نمیرم به هیچ وجه شیشه مصرف نکنم ولی زهی خیال باطل شاید تصور بفرمایین که مبالغه میکنم ولی به واقع بعد مصرف در اوایل آن نیمه های شب تا بیمارستان برسم برای همسرم وصیت میکردم که اگه مردم فلان کارو فلان کار کند چه میدونم اینقدر دین و بدهی دارمو طلب ولی فردای آن روز دوباره روز از نو و روزی از نو شب رفتن بهن بیمارستان و وصیتها شروع میشد ، چون همسرم دلیل این حالات رو نمیدانست و من نیز در انکار مصرف بودم و علت استرس رو شغل خودم عنوان میکردم که در نهایت به روانپزشک مراجعه کردم به اون نیز هم دروغ گفتم و عنوان کردم شغل پر استرسی دارم و با تجویز آرامبخش های خارجی قوی ابزار کارو یاد گرفتم لذا بعد مصرف و احساس ترس و استرس قرص آرامبخش که بعدا از بازار سیاه تهیه میکردم خودموتسکین میدادم ولی بعد یک مدت شده بودم یک مصرف کننده شیشه و مواد مخدر سنتی و قرص آرامبخش که با آشنایی با انجمن معتادان گمنام پیام رهایی از اعتیاد فعال نیز به من رسید و امروز نزدیک هجده ماه است که پاک هستم و زندگی بسیار زیبا و قشنگ در کنار همسر و فرزندانم دارم از این حیث شاکر خداوند مهربان و شما عزیزان همدرد هستم
سلام دنبال یه نفر میگردم که مصرفش فقط شیشه بوده باشه.فقط شیشه بدون هیچ قرص یا مکمل دیگه.خودم تجربه تزریق با شیشه .متادون و قرص شیشه رو دارم ولی الآن دنبال یه نفر میگردم فقط شیشه تخریب داشته.خاهش میکنم بهم معرفی کنید یا راه پیدا کردنش بگید.یه تجربه برای ترک و شناخت خماریاش میخام
لینک مرجع