تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: سوال 7قدم دوم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
-ايا بدون اينكه خودمان بدانيم نوعي ايمان ما را به اين جا رسانده است؟
البته وقتی که مسائل گذشته را نگاه می کنم می بینم در خیلی از موارد بدون اینکه من خواسته باشم راه درست را انتخاب کرده ام که این را فقط از لطف و کمک خداوند می دانم و او شکر می کنم. مطمئنا این مسیر هم لطف او بوده است چون من چند سال قبل همیشه این دعا را می کردم که خداوندا راه درست و راهنمایان خوب سر راهم قرار بده . ایمان درونی و یا شاید آنچه که در ضمیر ناخودآگه با خود داریم همیشه به ما کمک می کند تا راه را انتخاب کنیم.
ما متوجه شدیم که اهل ستایش وپرستش بوده ایم وچقدر هم روان ما را حالی به حالی می کرد.ایا بارها به پرستش مردم اشیا پول سنگ(طلا ونقره) وخودمان نشسته بودیم ؟ایا کسی هست که عاشق چیزی یا کسی نشده باشد؟ایا هیچ گونه رابطه بین احساسها .پرستش ها.عشقها با منطق خالص وجوددارد؟ما بالاخره متوجه شدیم یک یا اصلا رابطه ای وجودندارد ویا اگر هست خیلی کم است مگر ما به نیروی درک وفهم خود ایمان نداشته ایم ویا به قابلیت فکری خود اعتقاد نداشته ایم وبراین ها جز ایمان چه نام دیگری می توان گذاشت.اری مطیعانه به خدای منطق وفادار بودیم واز هر زاویه ای که بخواهیم به این مطالب نگاه کنیم خواهی دید که همیشه به طریقی به ایمان سرو کار داشته ایم در واقع در ته وجود هر زن ومرد یا کودکی یک ایده ای بنیادی از خداوند وجود دارد.
بله من وقتی از همه چیز و همه کس عاجز شدم از خدای خودم با برداشتی که داشتم خواستم تا مرا به راهی که سرشار از آرامش است هدایتم کند و بارها بارها حضورش را درک کرده بودم اما دائمی نبود.
بله . ایمان به یک نیروی برتر و قوی در وجود همه انسانها از بدو تولد وجود دارد
ایمان به خداوند و توکل به او همیشه مرا راهنما بوده و هرگز در مشکلات مرا به حال خودم رها نکرده
و بهترین دوست و یاور تنهاییام بوده و همیشه بهم ارامش داده و با ارامش حرفهامو گوش کرده و دوستان و راهنمایان خوبی جلوی راهم قرار داده و منو با برنامه و انجمن و دوستان بهبودی اشنا کرده
همه اینها لطف و محبت خداوند عاشق و مهربانم است که شامل حال من بنده گناهکارش شده و ازش واقعا ممنونم
خدایا عاشقانه دوست دارم و می پرستمت خالق مهربانم
ایمان تو همه زمینه ها وجود داره
حتا گاهی ایمان داریم ک مثلن کار رو نمیتونیم انجام بدیم
یا ایمان داریم به مقصدی ک در نظر گرفتیم خواهیم رسید
ایمان و امید داشتن در کنار هم هستن
و پیش میاد ک نسبت به نا امیدی هامون هم ایمان داریم
در مورد این انجمن هم همینطوره روزی که وارد این انجمن شدیم ایمان داشتیم که موفق میشیم و تا الان هم همینطور بوده - یه نیروی برتر یه ندای درونی همواره مارو پشتیبانی و حمایت میکنه- این نیرو همیشه هست - همیشه وجود داره - بسته ب ماست ک اون رو بشناسیم و درک نیم یا از کنارش رد بشیم
لینک مرجع