تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: سوال2 قدم سوم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
-ايا ما مي توانيم زندگي مان را مديريت كنيم؟
ما باید بتوانیم در حد تعادل زندگی کنیم و مدیریت آن به شکلی باشد که با احساس رضایت همراه باشد ولی در خیلی از موارد می بینم که بیماری پرخوری بر زندگی من غلبه کرده واین مدیریت را از دست من بیرون اورده و بر زندگی من مسلط شده است مثلا زمانی که مهمان دارم ویا مهمان هستم و یا درمسافرتها قدرت مدیریت خوردنم دست خودم نیست و بیماری پرخوری ، خوردنم را مدیریت می کند و یا این که می گویم فلان ماده غذایی در منزل نباشد دلیل بر این است که من نمی توانم مدیریت زندگیم را حداقل دراین زمینه به عهده بگیرم و مدیریت از دست من خارج می شود.
خير.به علت بيماري پرخوري مديريت زندگي من از دستم خارج شده بود بنابراين من مديريت زندگي خود را نمي توانم به عهده بگيرم حالا اگر فكر كنم كه چون چند وقت است پاكم زندگي خود را مديريت كنم اشتباه است من چاره اي ندارم مگر اينكه خداوند رادر زندگيم پيدا كنم وزندگي ام را به او بسپارم مديريت زندگي من بستگي به پاكي من ندارد بلكه بسته به اين است كه خدا در زندگي من هست يا نه وقتي من نگاه مي كنم در زندگيم به اين نتيجه ميرسم كه هر تصميمي كه در زندگي گرفتم بر اساس ترس ووحشت بوده .
بله
درسته ک من بیمارم اما قرار نیست ناتوانی بر من چیره بشه
اگر به خدا اعتماد کنم و از نیروی برتر کمک بگیرم و هدف درستی در زندگی داشته باشم و در مسیر درست گام بر دارم میتونم بر خلاف گذشته زندگی را مدیریت کنم
اگر بخواهیم و بتوانیم روی ذهنمان مدیریت داشته باشیم می توانیم زندگی خودمان را تحت سیطره و کنترل خود در بیاوریم. بستگی به دیدگاه ما از زندگی داره اگر دیدمان مثبت باشد همه چیز تحت کنترل و طبق میل و اراده ی ماست و اگر دید ما منفی باشد هیچ کنترلی بر زندگی نمی توانیم داشته باشیم
بله این سخت ترین قسمت زندگی است که من نمی تونم مدیریت بکنم پرخوری خودم رو ولی دارم تلاش می کنم که این قدرت و تسلط رو پیدا کنم/
لینک مرجع