تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: 15مهر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به من گفته‌اند که بهبودي يك روند روزانه است، كه هر روز كسب مي‌شود. به دست آوردن دوباره و مرمت و بازسازي گذشته‌ام و جبران آن‌چه تاکنون خسارت زده‌ام، دريك روز و حتي يك سال امكان ندارد. اعتمادبه نفس و بهبودی پيدا كردن زمان مي‌خواهد. تغيير كردن و رَشد پیدا كردن و التيام زخم‌هاي كهنه نياز به زمان دارد و برای این‌کارها باید صبر داشت! براي رسيدن به بهبودي هیچ راه حل فوري مانند: قهوه و چايي فوري وجود ندارد. همه‌ی ما در گذشته روزهاي سياه و دردناك داشته‌ايم. آن‌چه كه ما را در بهبودي كمك مي‌كند و روند مرحله‌اي و آرام ما به سمت روزهاي بهتر است! امروز من دقيقاً همان جايي هستم كه بايد باشم. نه کمتر و نه بیشتر، عجله و شتاب و بي‌تفاوتي به اصول برنامه باعث درجا زدن و هلاكت ما در وابستگی‌های جدیدتر هم مي‌شود. فقط برای امروز به هر ترتيبی که شده است و با هر مشكلي که دارم به سمت بهبودي حركت مي‌كنم. با اعتماد كردن به خداوند، وقت و زمان لازم را به خودم مي‌دهم. فقط براي امروز به آن چه توانايي دارم فكر مي‌كنم! هرکسی به اندازه‌حجم تحملش در برنامه رُشد می‌کند، من هم روئین‌تن نیستم. ما در انتظار تسكين فوري نيستيم!
لینک مرجع