تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: دوسش دارم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
دوسش دارم ولی اصلآ براش اهمیتی نداره 2 سال مثل دیوانه ها رفتار می کردم افسرده شده بودم و..... بعد از اینکه فهمید حالم بده مثلآ می خواست کمکم کنه بامن دوست شد در صورتی که هیچ علاقه یی به من نداره از خیلی ها کمک گرفتم همه میگن فراموشش کن ولی اصلآ نمتونم بهتره بگم نشدنی نظر شما چیه؟Huh
نازگل خوبم
وابستگی تو اینجا برات کار میکنه
روابط انسانها باید دو طرفه باشه
اگه میدونی اون ترو دوست نداره
یادت بیار که ما سطل آشغال کسی نیستیم که تفاله هاشو بندازه روی ما
برای خودت ،شخصیتت، و عشقی که نسبت بهش داری احترام قائل شو
زندگی کن و بگذار اونم زندگی کنه
تصمیم درست بگیر و بخاطر عشقی که ازش صحبت میکنی از زندگیش خارج شو
تو عاشق اونی و دوست داری اونو خوشبخت ببینی
اون با کسی که دوستش نداره خوشبخت نخواهد بود
تو هم با کسی که دوستت نداره خوشبخت نخواهی شد .
برات آرزوی روزهای خوب دارم
سلام
وابستگی موقعه ای جواب میده که خیرش به هر دو طرف برسد یعنی هر دوطرف درگیر باشند
چرا تمام شخصیتم را برای دیگران زیر پا میگزارم درصورتی که او هیچ احساسی نسبت به من ندارد؟؟؟؟
آیا ارزش این همه تحقیر را دارم؟؟؟؟
لطفآ مثبت منفی های این رابطه را بنویس؟؟
اگه در کنارت نباشد چه اتفاقی میافتد؟؟؟
اگه در کنارت باشد چه اتفاقی می افتد؟؟
در کل وقتی من کسی را دوست دارم واو این چنین می کند؟
اولین چیز که در من تحقیر میشود عزت نفس من است.یعنی بر خلاف تمام ارزشها و اصول وعقایدم حرکت میکنم .کم کم اعتماد بنفس در من ضعیف میشود. وپر از استرس، ودلهر ،اضطراب میشوم. در نتیجه نمیتوانم ابراز وجود کنم یا خودم را بیان کنم این باعث میشود احساس سرخوردگی،احساس پوچی،و احساسهای دیگر. در من شکل گیرد.
در نتیجه او را رها میکنم چون ميخواهم شخصیت گمشده ام در این رابطه که از دست رفته را پیدا کنم.
سعی کن به بهبودی شخصی توجه کنی.
دعا کن واز خدا کمک بگیر
رابطه سالم بر مبنای چهار اصل است

اول بایدصداقت در جریان باشد.
دوم با ید در رابطه صمیمیت وجود داشته باشد
سوم در رابطه ای که آغاز کرده ام باید تعهد داشته باشم
تا به لذت در این رابطه برسم
این نمودار رابطه سالم است
اگر غیر از این باشد جواب نمیدهد
مثلا ما بخواهیم از لذت به تعهد ،صمیمیت،صداقت برسیم که در این رابطه فقط به امیال شخصیتی که بر مبنای نواقص هست میرسیم.
سلام ميشه بزاري كنار منم الان نتونستم منم مثل تو بودم هي ميگفتم نميشه ديگه اخرشه ولي يه مقدار خواستن ميخواد و پذيرش خودت كه تو بهتريني و نيازي به كسي نداري كه پر بشي من الان 5 روز به قول برو بچ انجمني پاكم نه مسيجي نه تلفني نه هيج چيزي تو هم ميتوني
سلام امیر
باشه سعی می کنم بزارمش کنار
سلام
تو ميتوني اكر خودت بخاي! ي سركرمي واسه خودت درست كن. من تجربشو نداشتم اما زياد ديدم اكرجه شايد تا هميشه ي آهنك، ي تصوير... يا هر جيز ديكه تورو ياد اون بندازه! اما تو بايد بتوني! من معتقدم اكر قرار باشه عاشق بشم عاشق كسي ميشم ك خدا براي من آفريده و نيمه ي منه! بس وقتي دوستدار كسي ام ك دوستدارم نيست حتمأ مقدر نشده، حتمأ زندكي من با اون دجار كاستي و غم و ملال ميشه!
تو بايد بتوني اونو بشت سر بذاري و فرصتي دوباره ب قلبت و قلب آدماي ديكه بدي. اين فرصتو از خودتون ن*****!
سعادتمندو شاد بشي
تو و من و ما شايسته ي خوشبختي هستيم

وقتی کسی را دوست دارید...

وقتی کسی را دوست دارید ، حتی فکر کردن به او باعث شادی و آرامشتان می شود .

وقتی کسی را دوست دارید ، در کنار او که هستید ، احساس امنیت می کنید .

وقتی کسی را دوست دارید ، حتی با شنیدن صدایش ، ضربان قلب خود را در سینه حس می کنید .

وقتی کسی را دوست دارید ، زمانی که در کنارش راه می روید احساس غرور می کنید .

وقتی کسی را دوست دارید ، تحمل دوری اش برایتان سخت و دشوار است .

وقتی کسی را دوست دارید ، شادی اش برایتان زیباترین منظره دنیا و ناراحتی اش برایتان سنگین ترین غم دنیا ست .

وقتی کسی را دوست دارید ، حتی تصور بدون او زیستن برایتان دشوا ر است .

وقتی کسی را دوست دارید ، شیرین ترین لحظات عمرتان لحظاتی است که با او گذرانده اید .

وقتی کسی را دوست دارید ، حاضرید برای خوشحالی اش دست به هرکاری بزنید .

وقتی کسی را دوست دارید ، هر چیزی را که متعلق به اوست ، دوست دارید .

وقتی کسی را دوست دارید ، در مواقعی که به بن بست می رسید ، با صحبت کردن با او به آرامش می رسید .

وقتی کسی را دوست دارید ، برای دیدن مجددش لحظه شماری می کنید .

وقتی کسی را دوست دارید ، حاضرید از خواسته های خود برای شادی او بگذرید .

وقتی کسی را دوست دارید ، به علایق او بیشتر از علایق خود اهمیت می دهید .

وقتی کسی را دوست دارید ، حاضرید به هرجایی بروید فقط او در کنارتان باشد .

وقتی کسی را دوست دارید ، ناخود آگاه برایش احترام خاصی قائل هستید .

وقتی کسی را دوست دارید ، تحمل سختی ها برایتان آسان و دلخوشی های زندگیتان فراوان می شوند .

وقتی کسی را دوست دارید ، او برای شما زیباترین و بهترین خواهد بود اگرچه در واقع چنین نباشد .

وقتی کسی را دوست دارید ، به همه چیز امیدوارانه می نگرید و رسیدن به آرزوهایتان را آسان می شمارید .

وقتی کسی را دوست دارید ، با موفقیت و محبوبیت او شاد و احساس سربلندی می کنید .

وقتی کسی را دوست دارید ، واژه تنهایی برایتان بی معناست .

وقتی کسی را دوست دارید ، آرزوهایتان آرزوهای اوست .

وقتی کسی را دوست دارید ، در دل زمستان هم احساس بهاری بودن دارید .

به راستی دوست داشتن چه زیباست ،این طور نیست ؟
سلام عزیزم ازمن بیشترکه عاشق نبودی؟من تموم زندگیموریختم به پاش...یعنی تمامش!
ولی بعد2سال عشق بی هدف وپرازسرزنش وخاری وخفت...خودم دیگه نتونستم باش بمونم چون دیدم داره منوهرروزکوچیک وکوچیکترمیکنه اون ازدوست داشتن من سواستفاده میکردمن جرات حرف زدن نداشتم مبادا ازدستش بدم ..هرروزدنبال بهونه بودکه ازم جداشه به سختی نگهش داشتم..سرشارازمحبتش میکردم ولی اون هرروزبدترمیشد...اگه کاراشتباهی میکردواعتراض میکردم میگفت من همینم میخوای بخواه نمیخوای برو....خودت منومیخوای...وای حرفاییکه عذاب آوربود....
ولی جلسات منوازاین منجلاب کشیدبیرون الان 3هفتست که ازش حبرندارم به اون سختیهام که فکرمیکردم نبود...سختی اینجوری بودن بیشتره...گذرزمان همه چیودرست میکنه
مرگ یبار...شیون یه بار...خلاص.

چه موهبت بزرگیست دوست داشتن

وقتی بر پیشخوان قلبت می نشیند

و سکوت می کند

وقتی تمام ایده آل هایت رنگ می بازند

و استدلال هایت به گل می نشینند

درست در لحظاتی این چنین

حادث می شود و تو را از تو می گیرد

هم از این روست که دوستت دارم!

صفحه ها: 1 2
لینک مرجع