تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: خواهش از دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
دوستان از شما خواهش میکنم تجربیات خود را در اختیار همدیگر بگذارید.

ما با در میان گذاشتن آنچه که داریم میتوانیم آنرا حفظ کنیم.

با تشکر : هادی
از تجربیاتی که در اختیار همدردان خود قرار می دهید کمال تشکر را دارم
هادی جان سلام و ممنون از خدمت خوبی که به خودت و همدردات میکنی
یک پیشنهاد داشتم و اون اینکه به عنوان سوال نوزده و یا جدا گانه (برداشت خود را از قدم دوم بنویسید )را اضافه میکردید بهتر بود
با تشکر....تا بعد
با سلام
خواهش میکنم دوستان یک برداشت کلی از قدم 2 در سایت بگذارند چون من و امثال من که دسترسی به جلسات و راهنما نداریم تنها امیدمان برای کارکرد قدمها همینجاست ولی گاهی مطالب کافی نیست .از دوستان باتجربه تر انتظار میرود به ما تازه واردها کمک بیشتری کنند.
باسلام محسن هستم معتاد من چندان پاكي زيادي ندارم ولي تا قدم 3 كار كردم ولي اون پيامي توي قدم دو گرفتم اينه كه تنها كسي در زندگي مارو كمك ميكنه اول نيروي برتر بعد يك راهنماي خوبه وقتي من اقرار ميكنم كه ناتوان و عاجزم اون جا از نيروي برترم همانطور كه از منجلاب مواد سياه و سفيد منو بيرون كشيد پس اون اگر درخواست مابا نيت پاك باشه حتما به ما كمك ميكنه انشااله
بسیار سپاسگزارم از تمامی همدردان که در این برنامه ؛ اصل روحانی ((کمک همدرد به همدرد)) را رعایت میکنند وتجربیات خودشان را در اختیار دیگران میگذارند.
(۱۵-۱-۱۳۹۰ ۱۱:۲۷ صبح)هادی58 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
دوستان از شما خواهش میکنم تجربیات خود را در اختیار همدیگر بگذارید.

ما با در میان گذاشتن آنچه که داریم میتوانیم آنرا حفظ کنیم.

با تشکر : هادی

(۸-۲-۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ صبح)هادی58 نوشته شده توسط: [ -> ]از تجربیاتی که در اختیار همدردان خود قرار می دهید کمال تشکر را دارم

(۱۷-۶-۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ صبح)مهدی01 نوشته شده توسط: [ -> ]بسیار سپاسگزارم از تمامی همدردان که در این برنامه ؛ اصل روحانی ((کمک همدرد به همدرد)) را رعایت میکنند وتجربیات خودشان را در اختیار دیگران میگذارند.
سلام دوستان معتاد و همدردم. در این سایت قدم جهانی کار نمیکنید؟
لینک مرجع