تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: یادآوری برای امروزم :
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
فقط برای امروز اعمال ورفتار دیگران را قضاوت نمیکنم
فقط براي امروز با خودم صادق خواهم بود .
فقط برای امروز سعی میکنم در زندگی مسئولیت پذیرتر باشم ....
(۱۹-۹-۱۳۹۰ ۰۸:۲۷ عصر)کامیار نوشته شده توسط: [ -> ]فقط برای امروز سعی میکنم در زندگی مسئولیت پذیرتر باشم ....

منم دقیقاً حرف کامیار عزیز رو تأیید می کنم ....Blush
فقط برای امروز سعی کنم به دیگران احترام بگذارم و حتی الامکان کارهای خودمو خوب انجام بدم
سلام میدونم که من نباید کسی را کنترل کنم. میدونم که باید روی خودم تمرکز داشته باشم . میدونم که باید زندگی کنم وبگذارم که زندگی کنند.میدونم که نباید بترسم وباید که باعشق رها کنم . خدایا چرا همه چی اینقدر عجیب وغریب شده احساس ها ٬ عشقها ٬
دردها ٬ مرض ها ٬ خدایا چرا دریک خانواده کوچک حتی اینقدرانسانها از همه فاصله گرفتند ؟ خدایا چرا هرچی عشق میدی نمیتونی دره ٬ شکاف وفاصله آدمها را پر کنی ؟ انگار تو توی یک دیگ آب می ریزی که ته ش بازه . خدایا چرا ؟ خدایا خودت مادر راعاشق آ فریدی مگه
نه؟ چرا پس فرزند به خودش اجازه تااین حد جفا میده ؟خدایا من تمام مدت دارم مچ خودم را می گیرم . باور کن سعی میکنم احساسی
برخورد نکنم . مگه من باخواست تو وتوانایی های که به من دادی بزرگش نکردم خوب شد یک جوان رعنا . حالا باید شب بره بیرون نگه
که شب نمیاد و تلفن دستی اش را هم ببنده . خودت بگو مگه خداراخوش میاد . به خودت سپردم ولی خواهشا گوشش را بکش .
سلام......با اينكه قرار نيست جواب مشاركت بديم ....ولي منم مثل شما پسر جوون دارم و اگر اجازه بدي من تجربه ام را بگم ...فرقي نميكنه كه ما زير يك سقف ايم يا از نظر مكان و جغرافيايي دور هستيم ..مهم رابطه هاي ماست كه خراب شده و عزت نفس مان خدشه دار شده و حرفمون براي فرزندمون اهميت نداره ...وقتي من وارد برنامه شدم متوجه شدم كه همه رابطه هاي سالمم را از دست داده ام ..رابطه با خودم..با خداوند ..و رابطه با ديگران ...پر از رنجش بودم .امروز خدا را شكر با كار كردن قدمها اين رابطه ها درست شدند من امروز رابطه بسيار خوبي با پسرم دارم ...اعتماد خيلي مهمه ..و خدا را شكر امروز اين اعتماد وجود داره اون ميدونه من چيكار ميكنم و منهم از كارهش خبر دارم و به من ميگه كجا ميره و چكار ميكنه ..اين حاصل اعتماده و رابطه سالم امروز ..با من مشورت ميكنه همينطور من با اون .....عزيزم نگران نباش وقتي قدمها را كار كني همه نگرانيهات برطرف ميشه و معجزه برنامه را خواهي ديد ...براي خودت و پسرت دعا ميكنم ....
من سعی میکنم سه « نون » رو همیشه به خاطر داشته باشم ...

فردین فراری

صبر صبر صبوری..............
میگن صبر تنها درخت تلخیه که میوش شیرینه
من درکش کردم یادم نره
وابستگي قطع

اعتماد به راهنما

مشاركت
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع