تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: جلسات نارانان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
لطفاٌ اگر جايي جلسات نارنان که بعد از ساعت 5 بعداز ظهر حضوراٌ بر گزار مي شود بفرمائيد

با سپاس
تا آنجایی که من در آدرس جلسات نارانان دیدم . جلسات صبح و بعد از ظهر هست و بعد از ساعت 5 جایی جلسه نبوده . نازنینم شما یک نصفه روز در هفته را میتوانی برای جلسه خالی بگذاری در عوض کلی انرژی میگیری . اگر آدرس جلسه نارانان نیاز داشتی با ذکر نام شهر و قسمت مربوطه من در خدمتم . ...موفق باشی .
سلام نرگس جون
منم تازه مي خوام وارد اين جلسه ها بشم ولي هيچ آدرسي ندارم آدرس جلسه سمت رسالت-سيدخندان مي خوام ميتوني كمكم كني.آخه من تازه از اعتياد همسرم مطلع شدم و خيلي نياز به راهنما دارم كه چجوري بايد با همسرم رفتار كنم كه زودتر خسته بشه.منتظر جوابت هستم.مرسي
سلام
لطفا اگه کسی آدرسی یا شماره ای از جلسات مشهد داره به من اطلاع بده
ممنونم
با عرض سلام و خوش آمد خدمت دوستان و کاربران گرامی
شما می توانید برای گرفتن آدرس ها به آدرس زیر رفته و شماره تماس اطلاع رسان شهر و استان خود را بدست آورده و با تماس با ان شخص آدرس جلسات را بیابید

http://forum.banianejavan.ir/thread-8038...l#pid58055
سلام به دوستان گلم
آدرس جلسات نارانان فارسی زبان کشور گرجستان رو میخوام
اگه اطلاعی دارید کمکم کنید

حتی اگر اطلاع دارید چطور میتونم پیدا کنم ممنون میشم
سلام نگین جان گرجستان چطوره خوش میگذره ،من از بچه های کلاسی ام که تو ایران میرفتی flower
سلام به دوستای گلم من چند روزی است که میخوام وارد چت روم بشم ولی باز نمیشه کسی میتونه منو راهنمایی کنه با تشکر
لینک مرجع