تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: سرطان بیماری لاعلاجی نیست
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سرطان بیماری لاعلاجی نیست درسته خیلی از کسانی هستن که با بیماری سرطان دست و پنجه نرم میکنن و دچار نا امیدی میشون و همینکه میشنون کسی بخاطر این بیماری از دنیا رفته ترس و دلهره تمام وجودشان را میگیرد ناامید و افسرده میشوند توانایی انجام دادن امور زندکی را از دست میدهند ولی من داستان زندگی سرطانیهایی را شنیده ام و دیده ام که به کمک کار کرد دوازده قدم سرطانیها و معنویت توانسته اند بر سرطان غلبه کنند و الان سالهای سال است که زنده اند و دو باره در راستای اهدافشان به فعالیت مشغولند کتاب مینویسند قدم کار میکنند و دست همدردان سرطانی خود را گرفته و راه معنویت را که میشود با ان جلو پیشرفت این بیماری را گرفت رو به دیگرهمدردان خودمی اموزند.
بآرزوی بهترینها برایتان
با نيروي فكر مي شود بر هر چيزي غالب شد چه رسد به سرطان دفعه بعد با يك داستان معني كلماتم را مي رسانم
من یه کلاسی می رفتم استاد دکترای روانشناس بود و روی این مسائل زیاد تحقیق داشت می گفت دریکی از کشورهای پیشرفته بیمارستانی ساخته شده که ایمان درمانی می کنند وحتی مشاهده شده کسانی بوده اند که تومورهای پیشرفته داشته اند ولی از راه قوی کردن ایمان و توسل به خداوند توانسته اند شفا پیدا کنند . به امید شفای همه بیماران .
باسلام خدمت دوستان همدرد
خدارو شکر بخاطر زندگی امروزم چندین سال پیش پدرم را بخاطر بیماری سرطان از دست دادم خیلی برایم سخت بود که میدیدم پدرم روز بروز لاغر و نهیف میشود و کاری از دست من بر نمی اید تا از دنیا رفت این روزها زیاد کسانی رو میبینم که با این بیماری دست و پنجه نرم میکنند و حتی بعضی از عزیزان من در کنارم گرفتار این بیماری هستن تازه چند وقت پیش از بیمارستان رضوی مشهد بهم زنگ زدن که بعداز فوت پدرت کسی از خانواده دچار سرطان نشده جا خوردم که نکنه منهم به این بیماری مبتلا شوم از این رو چند وقتی است که این احساس بامنه که تو این قسمت و جلسات سرطانی های گمنام یه حرکتی بکنم فقط احساسش میاد سراغم از خدا میخوام یه روزی با مشورت و کمک گرفتن از دوستان با تجربه این حرکت رو در شهر خودم استارت بزنم به امید انروز
لینک مرجع