تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: جدایی نادر از سیمین
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
[attachment=219]جدایی نادر از سیمین فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی اصغر فرهادی ساختهٔ سال ۱۳۸۹ است. این فیلم پنجمین فیلم اصغر فرهادی است و هم‌اکنون با فروش بیش از ۹ میلیون دلار، پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران است. از بازیگران این فیلم می‌توان پیمان معادی، لیلا حاتمی، شهاب حسینی و ‌مریلا زارعی را نام برد.
این فیلم برنده چندین جایزه از بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر و همچنین جوایزی بین‌المللی چون جایزه گلدن گلوب و خرس طلایی از جشنواره فیلم برلین بوده‌است.
واکنش منتقدان به این فیلم در سطح وسیعی مثبت بود. این فیلم نه تنها در ایران، بلکه در جهان مورد توجه قرار گرفت و حتی برخی آن را جز ۱۰ فیلم برتر سال ۲۰۱۱ خواندند
فیلم توانست جایزه معتبر جهانی گلدن گلوب را برای بهترین فیلم خارجی از ان خود کند و افتخاری دیگر برای سرزمین ایران بیاورد
آقا داریوش ممنون واسه تاپیکتون
من کلا فیلم های اصغر فرهادی رو دوست دارم به خصوص جدایی نادر از سیمین و درباره ی الی
جدایی نادر از سیمین باعث افتخار ایرانه
یه نکته هم به حرف های آقا داریوش اضافه کنم که جدایی نادر از سیمین برنده ی خرس طلایی برلین برای بهترین فیلم و دو خرس نقره ای برای بهترین بازیگر زن و مرد هم شد
یه خبری هم که از برنامه هفت در مورد این فیلم شنیدم توجه شما رو جلب میکنم.
۶۳ فیلم برای جایزه اسکار روانه مسابقه شدند که ۹ فیلم برای نیمه نهایی انتخاب شدن که به جشنواره جهانی اسکار راه پیدا کرده اند که فیلم جدایی نادر از سیمین هم به لطف خداوند و ساختن فیلمی پر محتوا از اصغر فرهادی در بین این ۹ فیلم قرار گرفته است. در مرحله نهایی ۵ فیلم حضور خواهند داشت که اواخر ماه ژانویه نام این ۵ فیلم اعلام خواهد شد که امیدواریم نام فیلم جدایی نادر از سیمین هم در این فهرست باشد
یه چیز دیگه هم من بگم که رقیب اصلی این فیلم تو اسکار یه فیلم ترکیه ای هستش که اونم برنده ی جایزه ی کن بوده
ایشالا که جدایی نادر از سیمین برندست
آقا داریوش و رها ممنون از اطلاعاتی که دادین
طبق نظر منتقدی که دیشب تو برنامه ی هفت حضور داشت که،جدایی نادر ازسیمین قطعا جزو اون 5 فیلم هست.
8 رقیب این فیلم هم فیلمایی از دانمارک،اسراییل،کانادا،مراکش،لهستان ،تایوان و مهم ترینشون فکرکنم فیلم پینا هست که آلمانیه و اگه اشتباه نکنم فیلم سه بعدیه
واقعا امیدوارم جدایی نادرازسیمین تو مرحله ی نهایی اسکارم برامون افنخار بیاره.اگرچه تاهمین الانم سنگ تموم گذاشته... .
دوستان فیلم جدایی نادر از سیمن به بخش جوایز اسکار راه پیدا کرد بنا به گزارش خبر گزاری ها این فیلم در دوبخش فیلم نامه و فیلم خارجی در جشنواره جهانی اسکار به نمایش درخواهد امد
امیدوارم هر دو جایزه رو ببرنده بشه
تبریک میگم به همگی[attachment=220]
سلام به دوستان فیلم دوست
یه چیز دیگه هم من بگم که جدایی نادر از سیمین برنده ی بهترین فیلمنامه و تدوین هم شد
[attachment=242]ببخشید یه دو سه روزی دیرتر این خبر رو میدم چون میدونم که همگی دیگه میدونید
ولی یاد اوری این غرور ملی خالی از لطف نیست
غرور افرینی جدایی نادر از سمین (A SEPARAITION) و گرفتن جایزه اسکار بهترین فیلم ایرانی توسط اصغر فرهادی رو به همه ایرانیان جهان تبریک میگم. و امیدوارمکه قدر این موفقیت ها رو بیشتر بدونیم
ممنونم از دوستای خوبم به خاطر این مطلبشون...و منم این افتخار بزرگ را که توسط اصغر فرهادی و با نقش آفرینی خوب شهاب حسینی و هنرمندان دیگه به ارمغان آمده است را به همۀ ایرانی ها تبریک میگم...
سلام دوستان خوبم
نمیدونم چرا یادم رفت که بیام اینجا و تبریک بگم برنده شدن این فیلمه محشرو
به همتون تبریک میگم که بالاخره اصغر فرهادی بعد از شاهکار هایی مثله رقص در غبار،شهر زیبا،چهارشنبه سوری،درباره ی الی و در نهایت جدایی نادر از سیمین برنده ی جایزه ی اسکار شد
واقعا باعث افتخاره
به همتون تبریک میگم
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع