تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: صندلي داغ اين هفته با حضور مديريت سايت اقا يوسف
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
دوستان هر دو هفته يك بار يكي از مديران يا كاربران مهمان صندلي داغ سايت ميشوند كه دوستان ميتوانند هر سوالي كه دارند از مهمان صندلي داغ بپرسند

اولين مهمان صندلي داغ سايتمون اقا يوسف مديريت محترم سايت هستند دوستان هر چي دوس داريد ميتونيد از ايشون بپرسيد خلاصه چيزي كم نزاريدBig GrinBig Grin
با تشكر
خوب برنامه رو با اين سوالات شروع ميكنيم

1- زندگی راتعریف کن .

2- بگوتاچه حدعلاقه داری تو آسمون ستاره داشته باشی؟

3- برای کی اشک ریختی؟

4- تا حالا شده از خودت خیلی بدت بیاد چکار کردی؟

5- به نظرت پاکی و نجابت دخترها تو چیه بیشتر؟

6- نظرت راجب اقایون بدچشم چیه؟

7- به روح اعتقاد داری یا نه؟ چقدر؟

8- فکر میکنی کی تو رو خیلی خیلی دوست داشته باشه؟

9- انتظار سخت تره یا برآورده کردن انتظار اطرافیانت ؟؟

10- از كدوم رفتار آدما خيلي بدت مياد؟

11- من چه جور پسري هستم ؟ هم انتقاد كن هم پيشنهاد ؟

12- از آپ كردن پرتال سايت راضي هستي ؟ ( بدون رودروايسي بگو)

13- سقف ارزوهات کجاست ؟

14- اگه میتونستی چیزی رو به دنیا اضافه کنی اون چی بود؟؟؟

15- اگه میتونستی چیزی رو از دنیا کم کنی چی رو کم میکردی؟؟؟

16- بدترین بلایی که میتونه سر آدم بیاد چیه؟؟؟

17- احمق ترین کسی که تا حالا دیدی کی بوده؟

18- بدترین اخلاقی که ممکنه یه مرد داشته باشه چیه؟

19- فرض کن یک دیوار سفید جلوت قرار داره روش چی می نویسی ؟

20- دوست داشتن از عشق برتره ؟ چرا ؟
سلام یوسف جان را جب بیگرافی خودت بگو تا بیشتر آشنا شویم و بتونیم سوال کنیم شادباشی
سلام به همه دوستان و كاربران عزيز
مجتبي جان ممنونم كه من رو انتخاب كرديد
اما غافل گير كننده بود.
راستش سوالات خيلي جالبي از من پرسيدي اما ممكنه جواب هاي من زيبا نباشه

1- زندگی راتعریف کن .؟زندگي به نظر من تعريف كردني نيست بايد زيست

2- بگوتاچه حدعلاقه داری تو آسمون ستاره داشته باشی؟من تويه زمين ستاره دارم

3- برای کی اشک ریختی؟ مادرم

4- تا حالا شده از خودت خیلی بدت بیاد چکار کردی؟بله شده.سعي كردم كاري نكنم كه دوباره برام اتفاق بيافته

5- به نظرت پاکی و نجابت دخترها تو چیه بیشتر؟احساساتشون

6- نظرت راجب اقایون بدچشم چیه؟خدا كمكشون كنهWink

7- به روح اعتقاد داری یا نه؟ چقدر؟بله دارم.چون درون خودم هست

8- فکر میکنی کی تو رو خیلی خیلی دوست داشته باشه؟همسرم

9- انتظار سخت تره یا برآورده کردن انتظار اطرافیانت ؟؟انتظار

10- از كدوم رفتار آدما خيلي بدت مياد؟2رو بودن

11- من چه جور پسري هستم ؟ هم انتقاد كن هم پيشنهاد ؟خوب پسرس هستي اگه بدي هات رو بزاري كنارBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

12- از آپ كردن پرتال سايت راضي هستي ؟ ( بدون رودروايسي بگو)بله

13- سقف ارزوهات کجاست ؟بي نهايت

14- اگه میتونستی چیزی رو به دنیا اضافه کنی اون چی بود؟؟؟جدا نشدن

15- اگه میتونستی چیزی رو از دنیا کم کنی چی رو کم میکردی؟؟؟جدا شدن

16- بدترین بلایی که میتونه سر آدم بیاد چیه؟؟؟خيانت

17- احمق ترین کسی که تا حالا دیدی کی بوده؟نديدم

18- بدترین اخلاقی که ممکنه یه مرد داشته باشه چیه؟زن باشه

19- فرض کن یک دیوار سفید جلوت قرار داره روش چی می نویسی ؟هرگز نميرد انكه دلش زنده شد به عشق

20- دوست داشتن از عشق برتره ؟ چرا ؟دوستدار تو به سعادت تو می اندیشد حال آنکه عاشق تو به داشتن تو ......
آخر خط یه معتاد کجاست؟

تا حالا فکر کردی تا کی پاکی 20 سال دیگه 40 سال دیگه 2 ساعت دیگه تا آخر عمر تا کی؟

آگه یه روز جلسات رو ممنوع کنند تو چیکار میکنی؟

اگه راهنمات لغزش کنه تو چیکار میکنی ؟

اگه تو پاکیت پاین بود و یه کار غیر اصولی از یه پاکی بالا میدیدی چیکار میکردی؟

اگه یه پاکی پاین یه کار غیر اصولی که در چار چوب قدمها نباشه از تو ببینه و بخاد به روت بیاره با غرور حرفشو رد میکنی یا میپذیری؟(صادقانه جواب بده)

چگونه باید عملکرد داشت؟

در روز چند بار از خودت تراز میگیری؟

تغیر چگونه به وجود میاد؟
(۲۴-۷-۱۳۸۹ ۰۴:۱۸ عصر)اسماعیل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام یوسف جان را جب بیوگرافی خودت بگو تا بیشتر آشنا شویم و بتونیم سوال کنیم شادباشی

سلام به دوست عزيزم اسماعيل و بقيه دوستان
من 27 سالمه متاهل هستم
5سال و8ماه و29روزه كه دارم پاك زندگي ميكنم و خدا رو شكر ميكنم چون با اين انجمن اشنا شدم و با كمك انجمن تونستم .
قدمها و سنت ها رو كار كردم و اميدوارم بتوانم عمل كنم و ازش استفاده كنم
ممنون یوسف جان بیماری اعتیاد را چگونه تعریف می کنی ؟ آیا در آن انژی مثبت هم وجود دارد ؟بیماری در روح ما هست یا جسم ما؟ اگر امکان داشت این جواب ها را بده تا سوالهای بعدی را بپرسم
بابا يكي ما رو تحويل بگيره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سلام
ببخشيد اگه دير جواب ميدهم
ميدونيد دوستمان رسول داره بخش راهنما تالار رو روش كار ميكنه كه سوال و جواب هست برا همين نميخواستم تداخلي ايجاد بشه.

آخر خط یه معتاد کجاست؟اخر خط هر كسي به خودش بر ميگرده يكي با اشك مادرش و يكي با به فنا دادن هست و نيستش

تا حالا فکر کردی تا کی پاکی 20 سال دیگه 40 سال دیگه 2 ساعت دیگه تا آخر عمر تا کی؟من فقط براي امروز پاك هستم.

آگه یه روز جلسات رو ممنوع کنند تو چیکار میکنی؟مهم اينه كه من امروز دارم از جلسات استفاده ميكنم

اگه راهنمات لغزش کنه تو چیکار میکنی ؟ وقتي با برنامه اشنا شدم و هر چي كه جلوتر ميرم ميبينم با بيماري خطر ناكي دارم زندگي ميكنم و ممكنه هر لحظه با بها دادن بهش نابود بشم . و اگه مشكلاتي تو اين راه مثل اين سوال برام پيش بياد. ميفهمم كه من ميخواهم پاك باشم و تعغير كنم.

اگه تو پاکیت پاین بود و یه کار غیر اصولی از یه پاکی بالا میدیدی چیکار میکردی؟
سعي ميكردم كه وقتي رشد كردم اين كار رو نكنم كه كس ديگه مثل خودم خسارت نخوره

اگه یه پاکی پاین یه کار غیر اصولی که در چار چوب قدمها نباشه از تو ببینه و بخاد به روت بیاره با غرور حرفشو رد میکنی یا میپذیری؟(صادقانه جواب بده)
بايد بپذيرم. در اين صورت كه من هم يك بيمارم و ممكنه كاري رو از روي نواقصم انجام بدهم اما بايد پذيرفت

چگونه باید عملکرد داشت؟ من هميشه تو هر جمعي بيانكرد و خود نمائي داشتم تا به ديگران ثابت كنم تعغير كرده ام . اما عمل كرد واقعي اينه كه من از درون خودم استفاده كنم و خلا هاي درونم رو با نيروي برتر خودم پر كنم

در روز چند بار از خودت تراز میگیری؟ بستگي به اتفاقاتي داره كه برام ميافته

تغیر چگونه به وجود میاد؟ تعغير با استفاده از راهكار هاي انجمن با خالي كردن رنجش ها كينه ها و لجن زار درون و جايگزين كردن اميد ايمان و........
ممنون یوسف جان بیماری اعتیاد را چگونه تعریف می کنی ؟ آیا در آن انژی مثبت هم وجود دارد ؟بیماری در روح ما هست یا جسم ما؟ اگر امکان داشت این جواب ها را بده فکر کنم خیلی سرت شلوغه جواب مارو هم بده
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع