تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: سرطان پایان زندگی نیست
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صبح که از خواب بیدار شد رو سرش فقط سه تار مو مونده بود
با خودش گفت: "هییم! مثل اینکه امروز موهامو ببافم بهتره! "
و موهاشو بافت و روز خوبی داشت!
فردای اون روز که بیدار شد دو تار مو رو سرش مونده بود
"هیییم! امروز فرق وسط باز میکنم" این کار رو کرد و روز خیلی خوبی داشت
پس فردای اون روز تنها یک تار مو رو سرش بود
"اوکی امروز دم اسبی میبندم" همین کار رو کرد و خیلی بهش میومد !
روز بعد که بیدار شد هیچ مویی رو سرش نبود!!!
فریاد زد
ایول!!!!
امروز درد سر مو درست کردن ندارم! > >

همه چیز به نگاه تو بر میگرده !
سلام به دوستان عزیزم .با این جمله موافقم که سرطان پایان زندگی نیست .12 ساله با این بیماری میجنگم و هنوز زنده ام ولی توی این مدت 12 سال خیلی از دوستان و اشنایانی رو که سالن بودند بی هیچ دلیلی از دست دادم ولی من هنوز با سرطان زنده ام .پس سرطان مساوی مرگ نیست .این هم یه دوره زندگیه مثل خیلی دوره های سخت دیگه باید صبور بود تحمل کرد و یاد گرفت از لحظه لحظه اش باید یاد گرفت .باید درس ایمان، انسانیت، ... را یاد گرفت .باید بفهمی خدای تو چی میخواد بهت بگه با این مریضی .اگه بتونی زبان خدای خودت را بفهمی .نه تنها تحمل درد و رنج مریضی برات راحتتره بلکه خدارو هم شکر میکنی که با این درد خیلی چیزارو در درونت عوض کرده
افرین دوست عزیز nbayat562. واقعا زیبا نوشتی و انقدر ساده که به دل ادم میشینه . حرفات حاوی پیامی زیباست. و اون اینکه خداوند گاهی در سختی هایی که میکشیم با شدت در قلب ما حضور داره البته باید چشم دل داشت و اونو دید مثل حرفهای زیبای شما. براتون ارزوی سلامتی دارم.
دوست عزیزم طاها، ممنون از توجه و پیامت، اینو شنیدی که میگن بر دل نشیند هر انچه از دل براید ......
سلام دوستان ولی واقعیت طرف شدن با این بیماری با اینکه بهش مبتلا نشدی خیلی فرق داره من الان چند وقت به این بیماری دچار شدم و تا حدودی زندگیم رو به هم ریخته درست همه چیز دست خداست ولی از لحاظ روحی روانی بهمت میریزه
دوست عزیز اکبر52 ، من 12 ساله به این بیماری مبتلا هستم یکبار کاملا با شیمی درمانی بیماری سرکوب شد ولی بعد از 3 سال دوباره برگشت . دوران سخت مریضیم را فقط توکل به خدا، ایمان قلبی، امید به لطف و رحمتش و همراهی خانواده مهربونم و روحیه مثبت خودم برام قابل تحمل کرد .باور کن که فقط و فقط اینها سلاح من برای مبارزه با این مریضی بوده . قبول دارم دوران سختیه تحمل درد و اضطراب و استرس و... ولی اینم یه دوره زندگیه هر چند سخت . به خدا توکل کن و مبارزه کن اونوقت توی لحظه لحظه این دوران رد پای خدا رو میبینی که چطور همه جا کنارتو هواتو داره .اینقدر توی این 12 سال دیدمش که شاید هیچکس باور نکنه .اینقدر قشنگ با من صحبت کرده و بهم ارامش داده که بارها اشک ریختم و شکرش کردم
با سلام به همه دوستان.من ارمانم يک معتاد خداروشکر ميکنم که امروز به من تواناي داده تا بتونم احساساتمو بيان کنم. خواستم بگم همتونو دوست دارم نه نه از سر دلسوزي نه من نميتونم درکتون کنم فقط ميدونم که هممون انسانيم و بايد به هم توجه کنيم.فقط خواستم احساسمو بگم من کاري که نميتونم براتون انجام بدم پس براتون دعا ميکنم من اهل مشهدم والان دارن اذان ميگن از خدا شفاي کامل برا همه ميخام سلام همتونو به امام رضا ميرسونم و براتون دعا ميکنم همتونو دوست دارم.
چه متن زیبایی واقعا قشنگ بود
دختر دایی منم به این بیماری دچار شده
انشالا خدا همه بیمارا رو شفا بده
لینک مرجع