تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: قدم های دوازده‌گانه‌ی انجمن سرطانی‌های ایران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
قدم های دوازده‌گانه‌ی انجمن سرطانی‌های ایران

1- ما اقرار كرديم كه در برابر سرطان و درد آن عاجز بوديم و زندگيمان غير قابل اداره شده بود.
2- ما به اين باور رسيديم كه يك قدرت مافوق مي‌تواند سلامتی عقل را به ما باز گرداند.
3- ما تصميم گرفتيم كه اراده و زندگي‌مان را به خداوند، بدانگونه كه او را درك مي‌كرديم بسپاريم.
4- ما يك ترازنامه‌ی اخلاقي بي‌باكانه و جستجوگرانه از خود تهيه كرديم.
5- ماچگونگي دقيق خطاهايمان را به خداوند به خود و يك انسان ديگر اقرار كرديم.
6- ما آمادگي كامل پيدا كرديم كه خداوند كليه نواقص شخصيتي ما را بر طرف كند.
7- ما با فروتني از او خواستيم كمبودهاي اخلاقي ما را مرتفع سازد.
8- ما فهرستي از تمام كساني كه به آنها صدمه زده بوديم تهيه كرديم و خواستار جبران خسارت از تمام آنها شديم.
9- ما بطور مستقيم در هرجا كه امكان داشت از اين افراد جبران خسارت كرديم، مگر در مواردي كه اجراي اين امر به ايشان و يا ديگران لطمه مجدد بزند.
10- ما به تهيه‌ی ترازنامه‌ی شخصي خود ادامه داديم و هرگاه در اشتباه بوديم سريعاً به آن اقرار كرديم.
11- ما از راه دعا و مراقبه خواهان ارتقاء رابطه‌ی آگاهانه‌ی خود با خداوند، بدانگونه كه او را درك مي‌كرديم شده و فقط جوياي آگاهي از اراده‌ی او براي خود و قدرت اجرايش شديم.
12- ما با بيداري روحاني حاصل از برداشتن اين قدمها، كوشيديم اين پيام را به سایر سرطاني‌‌ها برسانيم و اين اصول را در تمام امور زندگي خود به اجرا در بياوريم.
از خدا ميخوام كه اين برنامه واسه سرطاني ها فراگير بشه.......آميييييييييييييين
(۱۱-۴-۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ عصر)raha1 نوشته شده توسط: [ -> ]از خدا ميخوام كه اين برنامه واسه سرطاني ها فراگير بشه.......آميييييييييييييين
آمین
من هم امیددارم و زیر این بارون قشنگ خداوند دستانم را بسوی آسمانش بالا می برم و خواستار اینکه سرطانی های ما هم روزی این سایت را پیدا کنند و قدم در راه بهبودی گذارند. آمین
منم به نگاه خداوند امیدوارم واز خدا می خوام که برای بچه های سرطانی و همه اونهایی که بیماری خاص دارند کمکی باشه تا بتونند در جریان بهبودی قرار بگیرند.آمین.
سلام
نمیدونم این مریضی چیه!
که وقتی کسی میفهمه گرفتارشی دلش میسوزه!
بنظر من بچه هاای سرطانی. قوی ترین و محکم ترین آدمای دنیان.
برای همه آرزوی سلامتی میکنم.
لینک مرجع