تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: تقديم به مادراي عزيز و مهربون...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
[تصویر: mother-child-matalebeziba.ir.jpg]

مــــادرم!Heart
روزهاست که انتظار این لحظه را می کشم تا ناب ترین و زیباترین کلمات را نثار وجود پاک و مبارکت کنم،
ولی افسوس
کلمات حقیرتر از آنند که شایستگی بیان مهر تو را داشته باشند و کوچکتر از آنند که تجلی دهنده معنای حقیقی نگاه پر مهر تو باشند; نگاهی که به تمام هستی می ارزد.
مادرم باور کن چیزی در این دنیا نیست که لایق جبران و هدیه به محبت های تو باشد و باور کن هیچ چیزی در این دنیا نیست که تداعی کننده آغوش پر مهر تو باشد.

فقط بگذار ساده بگویم:

مــــادرم!
چون تو نماز خوانده ای
خدا
پرست شدم!

مادرم هیچگاه نگاهت را از من بر ندار...
نام اسلحه: دمپایی مادر
برد: 5 متر
ضریب درد: هنوز محاسبه نشده
علائم اصابت: سوزش، تورم در جمجمعه و خونمردگی در نقاط مختلف بدن
پیشگیری: عصبانی نکردن مادر

[تصویر: 142157008837331.jpg]
وقتی به درونت نگاه می‌کنم فرشته‌ای را می‌بینم که با تمام وجود برای من می‌جنگد

ای‌کاش همیشه دوستت داشته باشیم همه‌ی ما بچه‌های کوچولو

همیشه و همیشه

هستی من ز هستی توست تا هستم و هستی دارمت دوست. رویای من، به بلندای آسمان قلبت و به درخشندگی چشمان روشنت دوستت دارم و همیشه قدر شب بیداری‌هایت را می‌دانم!

یادم می‌آید که چه شب‌ها که تا صبح نخوابیدی!

چه چیز‌ها که خواستی و به خاطر من از خِیرش گذشتی!

آه مگر می‌توان از کنار این همه لطف و مهربانی به راحتی گذشت و سپاسگزاری نکرد من تا هستم دارمت دوست رویای ابدی من…!

هیچ عشق از عشقی که تو به من دادی بالاتر نیست!

براستی که زیر قدمت بهشتی زیباست.

عاشقانه‌ای سرودم برای تو ای محبوب دل من!
[تصویر: mother-day-greeting-cards1.jpg]
وقتي خيس از باران به خانه رسيدم .... برادرم گفت: چرا چتري با خودت نبردي ؟

خواهرم گفت : چرا تا بند آمدن باران صبر نكردي ؟ ....

پدرم با عصبانيت گفت: تنها وقتي سرما خوردي متوجه خواهي شد ....

اما مادرم در حاليكه موهي مرا خشك ميكرد گفت : باران بي موقع !!...

اين است معني مادر Heart.... "دكتر علي شريعتي"
شاخه گلي براي مادر ...flower

مردي در راه برگشت به خانه جلوي يك گلفروشي توقف كرد تا براي مادرش كه در شهري حدود سيصد كيلومتر دورتر زندگي ميكرد يك دسته گل سفارش دهد ، تا ارسال كنند. وقتي داشت از ماشين پياده ميشد، متوجه شد كه دخترك كوچكي گوشه اي ايستاده و در حال گريه كردن است.
مرد از دختر پرسيد كه چرا گريه ميكند و دختر جواب داد من ميخوام يك شاخه گل براي مادرم بخرم، اما پولم كافي نيست. مرد لبخندي زد و گفت با من بيا توي گلفروشي. من براي تو يك شاخه گل رز ميخرم .
مرد براي دختر كوچولو يك شاخه گل رز خريد و دسته گل براي مادرش را سفارش داد .تا بفرستد .
مرد به دختر پيشنهاد كرد كه او را بخانه اش برساند . دختر ضمن تشكر ..مرد را به يك گورستان هدايت كرد و در آنجا شاخه گل رز را روي قبر مادرش گذاشت .
مرد از دختر خداحافظي كرد . و به گلفروشي برگشت سفارش پستي را لغو كرد و همانجا يك دسته گل انتخاب كرد و سوار بر اتومبيل رفت براي ديدن مادرش ...

زندگي كوتاه است، تا جاييكه ميتوانيد براي كسانيكه شما را دوست دارند وقت بگذاريد و به آنان عشق بورزيد. قبل از اينكه دير شود از هر لحظه آن استفاده كنيد .....
((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((تقدیم باعشق به همه مادران ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

یادت هست مادر !!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اسم قاشق را گذاشتی قطار ،هواپیما ، کشتی تا یک لقمه بیشتر غذا بخورم شدی لوکوموتیوران ، خلبان ، ملوان

میگفتی بخور تا بزرگ بشی ،آقا بشی ،شیر بشی، خانم طلا بشی و....

حالا من بزرگ شدم ام و تو بزرگتر

حالا من قوی شده ام و تو ضعیف

کاش من هیچ وقت بزرگ نمیشدم تا تو همانطور جوان بمانی

کاش هیچ وقت قوی نمیشدم که الان ضعف را در صورت زیبایت بینم

دستهایت را نوازش میکنم تا تمام خاطرات خوب زندگی ام را بیاد بیاورم

................................................................................​........................ ( تمام وجودم از آن توست مادرم )

مادرانی که قایق زندگی را به تنهایی به سمت ساحل می برند...

سلاطین حقیقی جهان هستند..

مادرم.... از صمیم قلب دوستت دارمHeart

مرا به کعبه چه حاجت ؟؟؟

طواف می کنم «« مادرم »» را..

که برای لمس دستانش هم باید وضو گرفت..///

بسلامتی مادری که وقتی فهمید

غذا کمه،یهو دلش هوس نون و ماست کرد....!!!

همیشه در قلب منی مادر

HeartHeartHeart
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع