تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: اولين مهمان صندلي داغ ورژن جديد :D
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
درود خدمت دوستان گلم.....
به دليل اينكه mahsa-k عزيزم، اولين دوستي بودن كه واسه صندلي داغ اعلام آمادگي كردن،ايشون به عنوان اولين مهمان اين صندلي هستند.....
هر سوالي كه تمايل داريد از ايشون بپرسيد تا صندلي داغ بشهههههههBig Grin
درود....
ظاهرا خودم بايد شروع كنم....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
درود مهسا جان....
با اجازه بنده سوالامو شروع ميكنم:
1.خودتونو به صورت مختصر معرفي كنيد.....خصوصيات خودتون رو هم لطفا بگيد
2.چند وقته و چطوري وارد برنامه شديد؟
3.زندگي از نظرتون چطور تعريف ميشه؟
4.اولين نكته ي مثبت برنامه در زندگي شما....چي بود؟
5.آرزويي داريد كه تبديل به رويا شده باشه؟
سلام رها جان
از انجای که قول دادم تا در داغ شدن صندلی کمک کنم پس ذست به کار Shyمیشم و سوالها رو با جون و دل جواب میدم
خودتونو به صورت مختصر معرفي كنيد.....خصوصيات خودتون رو هم لطفا بگيد:
مهسا هستم."عاشق افکار مثبت.احساساتی ودلسوزRolleyesیه پسر دارم اسمش علی که عاشقشمHeart اهل ریسک و هیجانی.عشقه مسافرتمCool.

2.چند وقته و چطوري وارد برنامه شديد؟
من 4 ساله وارد برنامه شدم و 2 ساله قدم کار میکنم ..راستش برای اولین بار که رفتم به جلسه باز وقتی بود که همسرم مصرف میکرد ومن رفتم تا دوایی برای درد او بگیرم دیدم دسته خودم دارو دادنو فهمیدم باید روی خودم کار کنم.
3.زندگي از نظرتون چطور تعريف ميشه؟
در زندگی هیجاناتی وجود دارد که باعث بر هم خوردن ارامش میشود.اگر سعی کنیم که در لحظاتی که خشم "ازردگی"حسادت وانتقام به سراغمون می ایند به جای انها به هیجانات مثبت تری فکر کنیم مثلا بهتر است بخشش"پذیرشو دلسوزی را انتخاب کنیم و
فکرمان را تغییر بدهیم و دگرگونی را بار دیگر به زندگیمان بیاوریم انگاه است flowerکه میگویم زندگی زیباست.
اولين نكته ي مثبت برنامه در زندگي شما....چي بود
اینکه خودم نمیتوانم به تنهایی ازعهده کارهایم بر بیایم و احتیاج به نیروی کمکی "نیروی برترم"دارم
5.آرزويي داريد كه تبديل به رويا شده باشه؟
Huhبله. ادامه تحصیلم..
flowerباز هم از رها جون تشکر میکنم ..
سپاس عزیزدلم از پاسختون
دوستان من اگه بخوام سوال بپرسم،1000تا صفحه میشه اما نمیخوام فقط من سوال بپرسم
شما ها هم کمک کنید دیگه....
سوال ها میتونه در قالب موضوعات مختلف بیان شه....
منتظرتون هستماااا
مهسای عزیز سلام
شما مدیر انجمن نامه ای به خدا هستید
می خواستم ازتون بپرسم که اولین تجربه روحانی زندگیتونو کی بدست آوردید؟
آیا رابطه ای که امروز با خداوند داری با زمان قبل از برنامه یکیست یا تغیییر کرده است؟flower
سلام مهسای گل
از نظر شما روحانیت با معنویت چه فرقی داره یا نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام مهسا جان
تا حالا چند تا راهنما عوض کردین اصلا راهنما عوض کردین؟
سلام
1_ چطور اين سايت رو پيدا كرديد؟
2_نظرتون در موردش چيه؟
3_چرا اين تالار رو انتخاب كرديد براي فعاليت تو فضاي مجازي؟
با سلام خدمت دوستای خوبم پرستو و لیلی عزیزم و یوسی خوبم بابته سواله تون ممنونم امیدوارم بتونم جواب مناسبی بدم
می خواستم ازتون بپرسم که اولین تجربه روحانی زندگیتونو کی بدست آوردید؟
وقتی وارد برنامه شدم وقتی یاد گرفتم که ثانیه ثانیه های زندگیم را به نیروی برترم بسپارم وقتی تک تک سلولهای مغزم "افکارم و حتی قلبم را را به دست خدا سپردم..وقتی که یاد گرفتم که بابت تمام چیز هایی که دارم اورا شکر کنم .ع

آیا رابطه ای که امروز با خداوند داری با زمان قبل از برنامه یکیست یا تغیییر کرده است؟

--------------------------------------------------------------------------------
صد در صد تغییر کرده.در گذشته من خدا را فقط در این میدیدم که نماز بخوانم و به کاهایی که بیشتر به صورت گفتاری از بزرگترها گفته شده بود.اما من امروز به حضور خدا به صورت سلولی ایمان پیدا کرده ام. و میدانم کسی حضور دارد که بهتر از خودم مراقب افکارم "اطرافم "فرزندم و حتی بیمارم است. دیگر خدای من خدای ترس نیست خدای مهربان است که مرا در اغوش خود نگه داشته و مراقب من است.
از نظر شما روحانیت با معنویت چه فرقی داره یا نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
معنویت دانه ای است که خدا در دل ما دمیده است .روحانیت ما ازترس خدا و بهشت وجهنم خدا رو مناجات میکنم به عبارتی خشکه مذهبی.ولی در معنویت ان دانه کاشته شده رشد کرده و ما همه چیز را خدا گونه میبینیم حتی اگر کسی کار بدی را انجام دهد و یا اتفاقی بسی سخت در زندگی مان بیفتد خدا گونه به ان موضوع نگاه کرده و جنبه مثبت ان را میبینیم یعنی به عبارتی عشق بازی با خداست.
تا حالا چند تا راهنما عوض کردین اصلا راهنما عوض کردین؟
بله دوبار یعنی این دومین راهنمای است که دارم با هاش قدم کار میکنم
با سلام خدمت مدیر خوب و مهربان تالار اقا یوسف عزیز

1_ چطور اين سايت رو پيدا كرديد؟
وقتی تازه اینترنت رو وصل کرده بودم Blushیه روز داشتم اتاق های چت رو سرچ میکردم اولین گزینه ای که به چشمم خورد تالارهای گفتمان بانیان جوان-کارکرد قدمهای اینترنتی نارانان flowerبرام خیلی جالب اومد و واردش شدم و مطالب بچه هار و خوندم خیلی هیجان زده شده بودم کلی سوال بی جواب داشتم که اینجا پیدا کرده بودم و همون موقع تصمیم گرفتم عضو این سایت بشم وخیلی بابت این فرصتی که خدا به من Heartداد واینجا را با من اشنا کرد شکرش میکنم
نظرتون در موردش چيه؟2-
عالیهflower. بیسته flowerهیچ حرفی توش نیست فقط حیف که جلسات چت روم دیگه نیست خیلی دوست داشتم تو اون جلسه شرکت کنم و لی حیف نشدConfused.
3_چرا اين تالار رو انتخاب كرديد براي فعاليت تو فضاي مجازي؟
من اینجا خیلی تجربه به دست میارم شاید باورتون نشه ولی من از تجربه بچه ها و حتی از حضور اعضا در اینجا کلی انرزی میگیرم خیلی دوستشون دارم flowerflower خیلی خدا رو شکر میکنم این تالار و این دوستان و این برنامه رو جلوی راه من قرار داده و باید از شما هم تشکر کنم که خیلی اینجا برای ما زحمت میکشید امیدوارم همیشه موفق باشیدHeartHeart.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع