تالارهاي گفتمان انجمن بانیان جوان

نسخه کامل: تازه واردين عزيز ، به جلسات خانوادگي الانان خوشامديد ...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
وقتي به الانان مي آييم مورد استقبال آنهايي قرار مي گيريم كه زندگيشان مثل زندگي ما تحت تاثير اعتياد ديگري قرار گرفته است .
همينكه جلسه شروع ميشود و خوشآمد ها را مي شنويم ...به دليلي احساس ميكنيم كه اين حرفها از صميم قلب گفته ميشود . به جلسه خانوادگي الانان خوش آمديد ...

اميدواريم شما همان كمك و آرامشي را بدست بياوريد كه ما سعادت آنرا داشته ايم ...

ما كه با مشكل اعتياد زندگي كرده ايم و يا هنوز زندگي ميكنيم ، عده معدودي هستيم كه درك و فهمي در اين مورد بدست اورديم . ما هم مثل شما تنها و سردزگم بوديم ولي در الانان متوجه شديم كه هيچ موقعيتي آنقدر نا اميد كننده نيست .
و امكان بدست اوردن آرامش و خوشحالي در زندگي وجود دارد ، چه هنوز با معتاد زندگي ميكنيم و يا نمي كنيم ..
به تدريج كه ياد ميگيريم مشكلاتمان را در چهار چوب حقيقي قرار دهيم ..متوجه ميشويم كه مشكلات اهميت خود را كم كم از دست ميدهد . و ديگر روي افكار و زندگيمان تاثير نمي گذارند .

وقتي ايده هاي الانان را به كار مي بريم موقعيت خانوادگي ما بهتر و بهتر ميشود . بدون هيچ كمك روحاني زندگي با يك معتاد براي ما بسيار مشكل است . با تحميل كردن راه حل هايمان فكر ما مختل ميشود و بدون اينكه بدانيم زودرنج و حساس ميشويم ..

الانان براساس 12 قدم گذاشته شده است از يزنامه الكليهاي گمنام " كه ما سعي ميكنيم روز به روز در زندگيمان بكار ببريم .
شعارهاي الانان و دعاي آرامش روزانه نا را اماده دريافت هديه بي بهاي آرامش خاطر ميكند .

الانان يك انجمن گمنام است ....هرچه در اينجا گفته ميشود ، چه در گروه و چه خصوصي در بين اعضاء بايد نگاه داشته شود ...
فقط از اين طريق ميتوانيم آمچه را كه در قلب و فكرمان است را آزادانه بيان كنيم ..
وقتي شما به گروه خانواده مي پيونديد ديگر تنها نيستيد . و در ميان دوستان واقعي هستيد .

اين دوستان به گونه اي شما را درك ميكنند كه كمتر كسي ممكن است توانايي آن را داشته باشد .flowerHeart
[/align]
سلام دو
[/u]ستان رها هستم ازاینکه درجمع شما دوستان بهبودی هستم خوشحالم به[align=left]س[u]س
سلام رها جان خوشامدي ..خوشحالم كه تو جمع مان هستي . .شما انگيزه ادامه دادن را در ما زنده ميكنيد .. Heartflower

وقتي در الانان گفته ميشود تو تنها نيستي !!...يعني من هستم ، اعضاء هستند ، نيروي برتر و خداوند هم هست ...
سلام من ميخوام تو جلسات شركت كنم لطفا من و راهنمايي كنيد
سلام عرض میکنم خدمت دوست عزیز باآیدی پاني٩٢خیلی خوش آمدید جلسات چت روم فعلا تعطیل شده ولی شما میتونید درانجمن های مختلف وارد بشید مطلب بخونید ومطلب ارسال کنید ودربخش مشارکت باتجربیات دوستان آشنا بشید وتجربه ردوبدل کنید به امید دیدار هرروز شما درتالار .
صبور جان ممنونم
ولي من ميخواستم تو جلسات حضوري شركت كنم
اين چطور امكانپذيره؟
با سلام مجدددر صفحه اول که وارد میشید زیر عنوان انجمنهای مختلف آدرس جلسات و شماره تلفن جلسات در مناطق مختلف تهران و شهرستانها قرار گرفته اگه روشون کلیک کنید حتما جلسه ای رو که در منطقه ای که شما زندگی می کنید تشکیل میشه پیدا خواهید کرد بازم اگه سوالی باشه من و همه دوستان در خدمت تمامی دوستان بهبودی و شما هستیم به امید دیدار هر روز شما در تالار .
ما کسانی هستیم که مدت زیادی را در ناامیدی گذرانده ایم ....
وقتی به الانان آمدیم نمیتوانستیم بپذیریم که تغییر ممکن است . همچنین نمیتوانستیم مثل گذشته زندگی کنیم . احساس میکردیم که طرف مقابل به ما خیانت کرده است . بیش از حد توانمان مسئولیت بر دوش میگرفتیم . احساس میکردیم خوب و دوست داشتنی نیستیم و همیشه تنها بودیم . بعضی از ما خودخواه ، از خود راضی ، حق به جانب و سلطه جو بودیم .

ما به ال_ انان آمدیم چون به هرحال میخواستیم و احتیاج داشتیم که به ما کمک شود .
گرچه ممکن است به دلیل نوشیدن فرد دیگری به ال_انان آمده باشیم ، اما به زودی می فهمیم قبل از اینکه بتوانیم راه جدید و موفقی در زندگی پیش بگیریم ، افکار ما باید تغییر کند. در ال_انان است که یاد میگیریم چطور با عقده ها _ وسوسه ها _ اضطراب _ خشم _ خودفریبی _ انکار و احساس گناه خود کنار بیاییم .
با کمک جلسات و سهیم شدن در تجربه ، نیرو و امید از سنگینی بارهای عاطفی خود راحت میشویم .
در جلسات به مرور متوجه میشویم که بیشتر ناراحتی ما از طرز برخوردمان ناشی میشود ، ما شروع به تغییر میکنیم و درباره ی مسئولیت پذیری در برابر خودمان چیزهایی یاد میگیریم .
ما عزت نفس و عشق را احساس میکنیم و از نظر روحی رشد میکنیم . به این ترتیب تمرکز ما از فرد الکلی بر روی خودمان و زندگیمان باز میگردد .

Heartflowerبه جلسه فامیلی الانان خوشامدید Heartflower
لینک مرجع